Siber Güvenlik Hizmetlerimiz

 

Cyber Electra, dünya çapında uzman ekibi ile, kurum ve kuruluşların siber saldırılara karşı korumasına yönelik bilgi güvenliği hizmet ve teknolojiler sunmaktadır. Yönetim seviyesinden güvenli bilgi teknolojileri altyapısına kadar uzanan alanda yüksek kaliteli siber güvenlik hizmetlerimiz sayesinde firmanızın güvenlik ve gizlilikten ödün vermeden faaliyet alanınıza odaklanmasına  yardımcı olmaktadır.

Siber Güvenlik Danışmanlığı ve Proje Yönetimi

Kurumlara yönelik siber saldırıları ve siber güvenlik ihtiyaçlarını tespit ederek siber güvenlik konusunda doğru alana yatırım yapmalarını sağlamaktayız.
 • Size özel ücretsiz danışmanlık hizmetlerimiz ile en uygun hizmeti almanız için özenle çalışırız.
 • Hizmetlerimizde dürüstlük ve güvence ön plandadır.
 • Hizmetlerimizi denemek isteyen müşterilerimize tam 90 gün deneme imkanı sunuyoruz.
 • Sonsuz Teknik Destek sunarak, karşılaştığınız sorunları beraber çözüyoruz.
Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

Siber Güvenlik Operasyon Merkezi (SOC)

Siber Güvenlik Merkezi ile 7/24 siber tehditlere karşı müşterilerimizin yanındayız. Veri gizliliği ve bütünlüğünü korurken, izleme, analiz, danışmanlık, eğitim, sunucu ve uç cihaz yönetimi hizmetlerini kurumunuzun kritik altyapılarının kesintisiz çalışması için hizmetinize sunuyoruz.
Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

Sızma (Penetrasyon) Testleri

Sızma (Penetrasyon) Test Servisi özellikleri

Sızma Testi Hizmeti ile yazılım, ağ, network, Web, IoT, Mobil, Masaüstü, sunucu, kullanıcı bilgisayar, veri tabanı, uygulama sunucusu gibi kurumsal sistemler üzerindeki zaafiyetler tespit edilerek bu zaafiyetlerin sömürülmesi  ile kuruma ait varlıkların gizlilik, bütünlük ve süreklilik gibi konularda ne durumda olduğu tespit edilmekte ve raporlanmaktadır.
İsteğe göre  Sızma Test hizmetleri belirlenen sure içerisinde, periyodik olarak, ya da sürekli olarak gerçekleştirilebilir.

Aktiviteler

Sızma Testi Başlangıç Toplantısı (1 saat), Sızma Testi gerçekleştirilmesi (minimum 1, maksimum 10 gün), Sızma Testi raporlaması (2 saat), Bulguların sunulması ve doğrulanması (2 saat). 

Servis Ücreti

Sızma Testinin kapsamına, zaman aralığına, tekrarlanma suresine bağlı olarak 2,000 YTL ila 20,000 YTL arasında değişir. Daha detaylı bilgi almak icin lütfen bizi arayın. (email: info@cyberelectra.com)

Test Çeşitleri

1. Siyah Kutu (Black Box) Testi – Bu yaklaşımda, başlangıçta güvenlik testi yapılacak sistemlerle ilgili bir bilgi ekibimize verilmemekte ve sistem ile ilgili bilgi toplanması ve testlerin yapılması tamamı ile bize ait olmaktadır. 
2. Gri Kutu (Gray Box) Testi – Bu yaklaşımda, sistem ile ilgili bilgiler tarafımıza önceden bildirilmektedir. Örneğin; IP adres listesi, sunucu sistem ile ilgili versiyon bilgisi vb.  Black Box yaklaşımına göre daha kısa zaman alır. Kontrolü ve testi istenen IP adresleri belli olduğundan sistemin, istem dışı zarar görme ihtimali de azalmış olur.
3. Beyaz Kutu (White Box) Testi – Beyaz kutu olarak ifade edilen bu yaklaşımda, ekibimiz, sistemin kendisi ve arka planda çalışan ilave teknolojiler hakkında tam bilgi sahibi olur. Black Box tekniğine göre kurum ve firmaya daha büyük fayda sağlar. Hata ve zafiyetleri bulmak kolaylaşacağından bunlara tedbir alınma süresi de azalacaktır. 
Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

Kimlik Erişim Yönetimi (IAM)

Açıkça tanımlanmış roller ve sorumluluklarla Kimlik Erişim Yönetimi politikası ve standart geliştirme
Kimlik Erişim Yönetimi çerçevesi ve açıkça tanımlanmış IAM programları ile yol haritası geliştirme
Hizmet ve teknoloji seçimi ve uygulaması sağlama ve provizyonu kaldırma
Kullanıcı erişimi Rol Tabanlı Erişim Kontrolü (RBAC) etrafında entegre raporlama
Parola yönetimi hizmetlerinin otomasyonu – self servis parola sıfırlama, parola senkronizasyonu, unutulan parola vb.
Ayrıcalıklı Kullanıcı Yönetimi – ayrıcalıklı erişim yönetimi süreci ve teknolojileri için mimari, tasarım ve uygulama desteği
Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

Siber Güvenlik Teknoloji Kurulumu

Cyber ​​Electra, güvenlik teknolojilerinin zamanında ve güvenli bir şekilde uygulanmasını sağlamak için güvenlik mimarisi, tasarım, güvenlik proje yönetimi, test ve uygulama kaynakları dahil olmak üzere siber güvenlik teknolojisi uygulama hizmetleri sunar. Kuruluşunuzun aşağıdaki koruma teknolojilerini seçmesine ve uygulamasına yardımcı oluyoruz:
 • Uç nokta tespiti ve yanıtı (EDR)
 • Ağ Erişim Kontrolü (NAC)
 • Güvenlik Açığı Yönetimi
 • Kullanıcı ve Varlık Davranışı Analizi (UEBA)
 • Mikro-segmentasyon
 • Bulut Erişim Güvenliği Aracısı (CASB)
 • DevSecOps
 • Uygulama Güvenliği (SAST, DAST, Açık Kaynak Yazılım Güvenliği Taramaları)
 • Konteyner güvenliği
 • Güvenlik Bilgileri Olay Yönetimi (SIEM)
 • Risk Yönetimi (Satıcı / tedarikçi risk yönetimi, risk değerlendirmesi)
 • Kimlik Erişim Yönetimi – Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi
Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

Siber Güvenlik Farkındalık ve Eğitimi

Özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış rol tabanlı güvenlik eğitim programları sunuyoruz. Hem yerinde hem de CBT tabanlı farkındalık ve eğitim programlarının yanı sıra en sevdiğiniz güvenlik konularının öğle yemeği ve öğrenme seansı sunuyoruz.
 
Siber güvenlik farkındalığımız ve eğitim programlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

Adli Bilişim ve E-keşif

 • Adli bilişim olayı ile ilgili kişilerle görüşür, olayın gelişimi ve muhtemel etkileri ile ilgili bilgi ediniriz.
 • E-keşif / Delil Elde Etme ve Muhafaza dahilinde; olay yeri güvenliği ve ilk müdahalesi ile ilgili muhtemel dijital delilleri toplayıp nakleder, verileri incelemek için inceleme kopyalarını oluştururuz.
 • Araştırma yöntemlerini belirler, teknik araştırmaları yaparak muhtemel suç unsurlarını elde ederiz. Delil niteliği taşıyacak suç unsurlarını tespit ederiz. Yorum aşamasında güvenilirlik ve yasal geçerlilik sağlarız.
 • Elektronik bulguların delil olarak kullanılabilmesini sağlayarak, suçun veya suçsuzluğun ispatını kolaylaştırırız.
 • Saptanan bulgu ve delilleri hazırlar, belgelendirir ve ilgili mercilere bulgulara ilişkin sunum yaparız.
Siber güvenlik olay analizi hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

APT simülasyonu

APT (Advanced Persistent Threat – “Gelişmiş Kalıcı Tehdit”)  saldırı simülasyonu, saldırganların uyguladığı yöntem, araç ve bilgiyle aynı şekilde gerçekleştirilir. Ancak zarar vermek yerine siber güvenlik farkındalığını artırır ve uyguladığınız siber güvenlik kontrollerinin gücünün anlaşılmasını sağlar. Ek olarak, teknik ekiplere simülasyon hakkında önceden detaylı haber verilmeden yapılması, güvenlik operasyon birimlerinin de (Blue Team) saldırıya karşı koyma seviyesini ölçmek için kullanılabilir.
APT Simülasyonu hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? Lütfen tıklayınız.

PCI DSS Danışmanlığı

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) Danışmanlığı ile kredi kartlarının işlenme, nakil ve saklanma aşamalarında bilgi güvenliği açısından uymanız gereken mantıksal ve fiziksel kurallar hakkında bilgi sunmak ve tüm plan, prosedür ve politikaların tasarlayarak kurumunuzun ilgili denetimlerden sorunsuz gecmesini saglamak hedeflenmektedir.
Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

Log Yönetimi ve SIEM

 • SIEM kurulumu ve yönetimi (SureLog, QRadar, Splunk)
 • Boyutlandırma, raporlama ve uyumluluk gereksinimlerinin girişi
 • Log/ SIEM altyapısının uygulanması
 • Raporlama ve uyarı işlevlerini yapılandırma desteği
 • Sistem işlemleri veya gerektiğinde yönetilen hizmet için destek
 • Sürekli destek ve altyapının düzenli optimizasyonu, günlüğe kaydetme ve raporlama
 • Arşivleme ve toplanan günlüklere erişim kontrolü
Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.
SureLog SIEM ürünümüz hakkında daha detaylı bilgi icin sitemizi ziyaret ediniz: https://www.surelog.ca

 

Siber Güvenlik Teknolojilerimiz

Cyber Electra, kuruluşunuzun siber güvenlik konumunu iyileştirmek için en son siber güvenlik teknolojisi ve uygulama hizmetleri sunar. Doğru güvenlik teknolojilerini, doğru zamanda, doğru maliyetlerle, doğru şekilde, ve doğru sonuçlarla sunuyoruz.

 

Cyber Electra, kuruluşların, sistem entegratörlerinin ve çözüm sağlayıcıların doğru siber güvenlik ürünlerini seçmesini ve uygulamasını kolaylaştırır. İster CapEx ister OpEx güvenlik teknolojisi bütçeniz olsun, yatırım portföyünüzde kuruluşunuza maksimum yatırım getirisi sağlayacak doğru çözümün seçimini kolaylaştırıyoruz. Sektör lideri siber güvenlik ürünü üreticileriyle olan ortaklıklarımız sayesinde, aşağıda ana hatlarıyla belirtilen teknolojiler için en düşük fiyat garantisini sunuyoruz.

CHECKPOINT

Cyber ​​Electra, resmi bir CheckPoint ortağıdır. Yapılan bağımsız araştırma raporlarında lider kategorilerinde yer almış olan Check Point, Next Generation Firewall kavramında da başı çekmektedir. Her boyuttaki kurumsal ağa, veri merkezine ve bulut ortamına çözümler üreten Check Point gelişmiş yönetim ve raporlama araçları ile ileri seviye görünürlük sağlar. Büyük ölçekli işletmelerde kolay kullanımı sayesinde ön plana çıkan ürünler arasında yer almaktadır.
Check Point Next Generation Firewall ürünleri Intrusion Prevention, SSL Decryption, User ID, App Control, VPN, SSLVPN, URL Filtering, Antivirus Scanning, Advanced File Analysis gibi gelişmiş bir ağ güvenliği sisteminden beklenen her özelliği yüksek kabiliyet ve performans ile sunar.
Check Point Infinity, SandBlast, Yeni Nesil Güvenlik Duvarı, Güvenlik Ağ Geçidi Cihazları ve CloudGuard Dome9 dahil olmak üzere CheckPoint çözümlerinin tasarlanması ve uygulanmasında uzmanız.
Ekibinizi desteklemek üzere bir Checkpoint demosu, fiyat teklifi veya onaylı bir Checkpoint uzmanı talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FORTINET

Cyber ​​Electra, resmi bir Fortinet ortağıdır.
FortiMailFortinet ürün ailesinin ileri düzeyde e-posta güvenliği sağlayan, veri kaybını önleyen, yasal düzenlemelere uyum sağlayabilmeyi kolaylaştıran ve esnek kurulum yetenekleri ile başarılı bir e-posta güvenliği çözümüdür.
FortiSIEM
Fortinet’in güvenlik bilgileri ve olay yönetimi sistemi FortiSIEM, görünürlük, korelasyon, otomatik yanıt ve iyileştirmeyi tek bir ölçeklenebilir çözümde bir araya getirir. FortiSIEM, kaynakları etkili bir şekilde serbest bırakmak, ihlal tespitini iyileştirmek ve hatta ihlalleri önlemek için ağ ve güvenlik operasyonlarını yönetmenin karmaşıklığını azaltır.
FortiSandbox
Günümüzde gelişmiş ve hedefli saldırıların tespit edilmesi, aynı gün saldırılarının önlenmesi, şüpheli uygulamaların davranışlarının analizi ve yeni yayılan zararlıların tespit ve temizliği için kum havuzu (sandbox) çözümleri kullanılır. Uygulamalar sanal bir ortam olabilen sandbox sistemlerinde çalıştırılarak, çalışma sırasındaki davranışları analiz edilerek zararlı bir uygulama olup olmadığına karar verilebilir.
FortiNAC
FortiNAC, Fortinet Security Fabric’ i geliştiren ağ erişim kontrolü çözümüdür. FortiNAC, IoT tehditlerine karşı koruma sağlar, üçüncü taraf cihazlara kontrol sağlar ve çok çeşitli ağ olaylarına otomatik yanıtlar düzenler.
Ekibinizi desteklemek üzere bir Fortinet demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir Fortinet uzmanı talep etmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AĞ GÜVENLİĞİ

Firewall, IPS, VPN, SSL, DNS, Güvenlik Duvarı Kural Analiz ve Konfigürasyon Yönetimi, İçerik Filtreleme / Proxy, Zararlı Kod Analizi ve Engelleme (APT), Güvenlik Olay Yönetimi ve Korelasyon Sistemi (Log Yönetimi, SIEM), Ağ Erişim Kontrolü, DoS/DDoS (Distributed Denial of Service) Koruma, Zafiyet Tarama ve Yönetim Sistemi, Ağ Güvenliği Seviye Belirleme ve Test Aracı, Ağ Güvenliği Dağıtım Platformu, Aldatma Kullanarak Tehdit Belirleme, Tehdit İstihbarat Çözümleri, Ağ Cihazları Yedekleme, WAN Optimizasyonu ve Uzak Lokasyonlarda Sanallaştırma

 

 

Fortinet Cyber ElectraCheckpoint Cyber ElectraciscoCyberElectraCyber Electra Palo Alto Networks partnership

BlueCat Networks lansweeperArmis IoT Cyber ElectraCyber Electra QualysCyber Electra Forescout vulnerability management

BitSight Cyber ElectraVeriatoAttivo Networks Cyber ElectraDevo Cyber Electracyxtera

Cyber Electra ProofpointDataMotion Cyber ElectrabitdefendereSentireCyberElectra TeraGo

 

 

VERİ GÜVENLİĞİ

Veri Sızıntısı Önleme (DLP), Veri Sınıflandırması, Kriptolama, Tokenization, HSM, Kredi Kartı ve Hassas Bilgi Keşfi, Veri Yönetişimi Çözümü

 

VeriatoAttivo Networks Cyber ElectraCyber Electra Proofpointkey factor Cyber ElectraIllumio

cequenceImpervaCyber Electra konduktoCyber Electra Forescout vulnerability managementBitSight Cyber ElectraDataMotion Cyber Electrasafeguardcyber-cyber-electraAnomali Cyber Electra

 

 

PALO ALTO

Cyber ​​Electra, resmi bir Palo Alto Networks ortağıdır. 
Palo Alto Networks platformunun çekirdeğini, kendi markası donanım ve yazılım mimarisiyle güvenlik duvarı ile tümleşik uygulama, kullanıcı ve içerik görünürlüğü ve kontrolü sağlayan Yeni Nesil Güvenlik Duvarı oluşturmaktadır.100’ü aşkın ülkede, 125.000’den fazla müşteri tarafından kullanılan Palo Alto Networks ayrıca üst üste Gartner MQ Enterprise Network Firewalls yayının da liderliğini korumaktadır.
Palo Alto Networks Yeni Nesil Güvenlik Duvarları şifrelenmiş trafiği de çözümleyerek tüm trafiği uygulama bazlı, fonksiyonel bazlı, kullanıcı ve içerik bazlı sınıflandırabilir. Böylelikle bütünüyle görünürlük, kontrol ve güvenlik sağlayabilir. Ekibinizi desteklemek üzere bir Palo Alto çözüm demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir Palo Alto uzmanı talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

OKTA

Cyber ​​Electra, resmi bir Okta ortağıdır. Okta Tek Oturum Açma, evrensel dizin, uyarlanabilir MFA, erişim ağ geçidi, Yaşam Döngüsü yönetimi, API erişim yönetimi dahil olmak üzere işgücü veya müşteri kimliği çözümlerini uygulamayı planlıyor olun veya güvenlik ekiplerinizi desteklemek için Okta kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız.
Çalışanlarınızı nerede olurlarsa olsunlar,  Okta’nın işgücü kimlik çözümleriyle güvenceye alın. Yol boyunca hibrit ortamlar için tam destekle bulut yolculuklarını güvenli hale getirecek ve otomatikleştirecek araçları edinin.
Güvenlik çevrenizi değiştirin ve VPN’lerden buluta ve şirket içi uygulamalara, sunuculara ve API’lere kadar tüm kaynaklara kullanıcı erişimini korumaya odaklanın. IAM çözümünüzü, önde gelen diğer Sıfır Güven çözümleriyle entegre edin. Okta’yı uç nokta yönetimi ve güvenlik teknolojileri ile birleştirerek doğru zamanda doğru cihazda doğru kullanıcıya doğru erişimi sağlayın.
Otomasyon ve provizyon entegrasyonları ile, doğru uygulamaları doğru kullanıcılara sorunsuz bir şekilde yetkilendirebilir ve İK sistemlerindeki tetikleyicilere, AD ve LDAP gibi BT kaynaklarına ve daha fazlasına dayalı olarak erişimi iptal edebilirsiniz. Ekibinizi desteklemek üzere bir Okta demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir Okta uzmanı talep etmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CYBERARK

Cyber ​​Electra, resmi bir CyberArk ortağıdır. CyberArk privileged access manager, ayrıcalıklı erişim güvenliğinde pazar lideri ve güvenilir bir uzmandır. Güvenlik için sıfırdan tasarlanan CyberArk Ayrıcalıklı Erişim Güvenliği Çözümü, kurum içi ve buluttaki tüm sistemler için her uç noktadan DevOps’a en kapsamlı çözümü sunar. CyberArk, gelişmiş dış ve içeriden gelen tehditlere karşı en iyi korumayı sağlamak için karmaşık dağıtılmış ortamlar için kurcalamaya dayanıklı, ölçeklenebilir olarak üretilmiştir.
Ayrıcalıklı hesapların manuel denetlenmesi zaman alıcı ve hataya oldukça açıktır. CyberArk çözümü, ayrıcalıklı erişim güvenliği politikalarına dayanarak ayrıcalıklı kimlik bilgilerini erişim merkezi olarak denetler. Otomatik parola ve SSH anahtar rotasyonu sayesinde denetim ve uygunluk standartlarını kolayca karşılamaktadır. Saldırganlar, yetkili kullanıcıların kimliğine bürünmek, gizli verilere ve kritik BT kaynaklarına erişmek için Kerberos kimlik doğrulama protokolündeki güvenlik açıklarından yararlanabilir. CyberArk, devam etmekte olan Kerberos saldırılarını tespit etmek için ağ davranışı analizleri gerçekleştiren ultra hafif bir Windows aracı sunar. 
Etki alanı denetleyicilerinde en az ayrıcalık ve uygulama denetimini zorlar ve Altın Bilet, Hash Üst Geçidi ve Ayrıcalık Öznitelik Sertifikası (PAC) manipülasyonu dahil olmak üzere çeşitli yaygın Kerberos saldırı tekniklerine karşı korunmaya yardımcı olur. Ekibinizi desteklemek üzere bir Cyberark ürün demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir CyberArk uzmanı talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VERACODE

Cyber ​​Electra, resmi bir Veracode ortağıdır.
Uygulama güvenlik programınızın veya DevSecOps CI / CD ardışık düzeninizin bir parçası olarak Veracode Statik Analizi ( SAST ), Dinamik Analiz ( DAST ), Yazılım Bileşimi Analizi ( SCA ), Etkileşimli Analiz ( IAST ) ve Sızma testi hizmetlerini uygulama konusunda uzmanız.
Veracode, güvenli yazılım oluşturmak, güvenlik ihlali riskini azaltmak ve güvenlik ve geliştirme ekiplerinin üretkenliğini arttırmak için, Veracode kullanan şirketler işlerini ve dünyayı ileriye taşıyabilir. Veracode, süreç otomasyonu, entegrasyonlar, hız ve yanıt verebilirlik kombinasyonuyla şirketlerin çabalarını yalnızca potansiyel güvenlik açıklarını bulmaya değil, düzeltmeye odaklamaları için doğru ve güvenilir sonuçlar elde etmelerine yardımcı olur.
Güvenlik, geliştirme ve DevOps ekiplerinizi desteklemek için bir Veracode çözüm demosu, en düşük fiyat garantili teklif veya sertifikalı bir Veracode uzmanı talep etmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KONDUKTO

Cyber ​​Electra, resmi bir Kondukto ortağı ve dağıtıcısıdır.
AppSec’i DevOps’a entegre edilebilir.
Güvenlik testlerini DevOps ardışık düzenlerinize kolayca eklenebilir ve DevSecOps’un önünü açmak için bunları akışınızın entegre bir parçası haline getirilebilir.
SAST araçları tarafından keşfedilen güvenlik açıklarından sorumlu geliştiriciyi otomatik olarak belirlemek, güvenlik açığını düzeltmek için doğru kişiyi bulmak için harcanan zamanı ortadan kaldırır.
Kondukto’yu, açık kaynaklı CLI aracılığıyla dakikalar içinde herhangi bir CI / CD aracıyla entegre edin . Her tarayıcıyla özel entegrasyonlar oluşturmak yerine, her şey entegre edildikten sonra, tüm tarayıcılardaki tüm taramaları merkezi olarak yönetin.
İster merkezi ve otomatikleştirilmiş bir şekilde tüm güvenlik tarama araçlarından Uygulama Güvenliği güvenlik açıklarını yönetmek için Kondukto’yu uygulamayı planlıyor olun, ister DevOps ardışık düzeninizin güvenlik duruşunu iyileştirmek istiyor olun, bir Kondukto demosu ve fiyat teklifi için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

IMPERVA

Cyber ​​Electra, resmi bir Imperva ortağıdır. Ortaya çıkan, otomatikleştirilmiş ve içeriden gelen saldırılara karşı her yerde uygulamalar ve veritabanları için tam entegre koruma sağlarken, tüm bu yollar aracılığıyla kötü amaçlı etkinlikleri tanımlamak ve engellemek için web sitesinden veri erişimine kadar olan etkinliği analiz etmenize olanak tanır.
Tehdit istihbaratı ve örüntü tanıma, bir müşteri yanıt verir vermez tüm müşterileri yeni saldırılardan korur. Bir Imperva demosu, en düşük fiyat garantili fiyat teklifi veya ekiplerinizi desteklemek için sertifikalı bir Imperva uzmanı talep etmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NETSPARKER

Cyber ​​Electra, resmi bir NetSparker ortağıdır. Netsparker Standard, küçük ve orta ölçekli işletmeler için üretilmiştir. Ticari ve açık kaynaklı web ürünlerini, üçüncü şahıslar tarafından yapılan web sitelerini ve ayrıca özel hazırlanmış web uygulamalarını koruyabilirsiniz. Popüler bir içerik yönetim sistemine dayalı birkaç web siteniz varsa, üçüncü taraf çözüme dayalı bir çevrimiçi mağaza çalıştırın veya kendi uygulamanızı oluşturun,  Netsparker sizi koruyacaktır.
 
Netsparker Team, güvenlik açığı değerlendirmesi ile güvenlik açığı yönetimini birleştiren eksiksiz bir web güvenlik platformudur . Bunun merkezinde, ödüllü Netsparker web güvenlik açığı tarayıcısı var. Çok uluslu şirketler gibi büyük kuruluşlar, süreçleri düzene sokabilecek bir çözüme ihtiyaç duyar.
Netsparker Enterprise, diğer sistemlerinizle sorunsuz bir şekilde entegre olur ve karmaşıklık eklemeden veya ağır kaynakları tüketmeden işlemleri ölçeklendirmenize olanak tanır. Ücretsiz bir Netsparker demosu veya en düşük fiyat garantili fiyat teklifi talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ARMIS

Cyber ​​Electra, resmi bir Armis ortağıdır. Armis platformu, Wi-Fi, Bluetooth ve diğer IoT protokollerini kullanan ağ dışı olanlar da dahil olmak üzere ortamınızdaki her yönetilen, yönetilmeyen ve IoT cihazını keşfeder. Platform, cihaz üreticisi, model, seri numarası, konum, kullanıcı adı, işletim sistemi, yüklü uygulamalar ve zaman içinde yapılan bağlantılar gibi kritik bilgilerin kapsamlı bir cihaz envanterini tutar.
Ayrıca, güvenlik açıkları, bilinen saldırı modelleri ve olağandışı davranışlar gibi faktörlere göre cihaz risk puanlarını hesaplar.
Armis platformu bir tehdit algıladığında, güvenlik ekibinizi uyarabilir ve bir saldırıyı durdurmak için otomatik eylemi tetikleyebilir. Anahtarlarınız ve kablosuz LAN denetleyicilerinizle ve ayrıca mevcut güvenlik uygulama noktalarınızla entegrasyon yoluyla platform, erişimi kısıtlayabilir veya şüpheli veya kötü amaçlı cihazlara karantinaya alabilir.
Bu otomasyon, güvenlik ekibiniz başka önceliklerle meşgul olsa bile, herhangi bir cihaza yönelik (yönetilen veya yönetilmeyen) bir saldırının durdurulacağı konusunda içinizin rahat olmasını sağlar. Ekibinizi desteklemek üzere bir Armis platform demosu, fiyat teklifi veya bir IoT güvenlik uzmanı talep etmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BITSIGHT

Cyber ​​Electra, resmi bir BitSight ortağıdır. Yapılan iş ortaklıkları ve tedarik zincirinin güvenilir olduğuna emin olmak isteyen işletmeler için siber güvenlik notunu belirlemek oldukça önemlidir. En nihayetinde, birlikte çalıştığınız iş ortaklarının siber güvenlik zafiyetlerinin sizin işletmenize zarar vermesini istemezsiniz. Ya da yeni bir is ortağı seçiyorsanız, siber güvenlik notu yüksek bir iş ortağı tercih etmeniz doğaldır.
24 farklı faktörlere bağlı olarak hesaplanan siber güvenlik derecelendirme notu, güvenlik ihlaline maruz kalma durumunda bir şirketin puanını ve görünümünü artık olumsuz yönde etkileyebilmektedir.
Ekibinizi desteklemek üzere bir BitSight demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir BitSight uzmanı talep etmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SURELOG

Cyber ​​Electra, SureLog sertifikalı personele sahip resmi bir SureLog ortağı ve dağıtıcısıdır. Surelog, ağ güvenliği yöneticilerinin ve BT Yöneticilerinin bant genişliğini izleme, Güvenlik duvarı internet güvenliği olayları için etkin bir şekilde izlenmesine yardımcı olur. SureLog yazılımı, sistem kesintilerini azaltır ve kurumdaki ağ performansını artırır. Sistem yöneticilerinin ana bilgisayarlardaki sorunları, uygulamaların ve ağdaki yaşanan sorunların düzeltilmesini sağlar.
SureLog benzersiz günlük yönetim özelliği ile kaynağından bağımsız olarak bir kuruluştaki günlük verilerini toplayabilmenin, günlükleri tutarlı bir şekilde sunabilmenin ve durumu, konumu, ve verimliliği yönetebilmenin bir yoludur.
Ekibinizi desteklemek üzere bir SureLog demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir SureLog uzmanı talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VERIATO

Cyber ​​Electra, resmi bir Veriato ortağıdır. Veriato Cerebral, çalışanlarınızın ve yüklenicilerinizin çevrimiçi ve iletişim faaliyetlerine eşsiz bir görünürlük sağlar. Serebral (önceden Veriato 360), olay müdahalesinde, yüksek riskli içeriden izleme ve üretkenlik raporlamasında kullanılmak üzere ayrıntılı, doğru ve eyleme geçirilebilir veriler sunan kayıt sistemidir.
Serebral, şirket içinde, Bulutta veya bir MSP sağlayıcısı aracılığıyla dağıtılabilir.
100’den fazla ülkede binlerce şirketin kullandığı yazılım ile müşterilerin en değerli varlıklarını korumalarına, riski azaltmalarına ve operasyonlarda benzersiz görünürlük elde etmelerine olanak tanıyan birinci sınıf yazılım sağlamaktadır.
Ekibinizi desteklemek üzere bir Veriato demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir Veriato UZMANItalep etmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATTIVO NETWORKS

Cyber ​​Electra, resmi bir Attivo Networks ortağıdır. Attivo ağlarının kullandığımız yanıltma (deception) teknolojisi sayesinde güvenlik zaafiyetlerini anında tespit edebiliyor, olası saldırganları henüz saklandıkları ortamda sahte yem ve değerli bilgiler ile tuzağa düşürerek sisteme nasıl giriş yaptıkları, hangi yöntemleri kullandıkları gibi birçok veriyi hızlı bir şekilde tespit etmektedir.
Attivo çözümleri, düşman davranışlarını tespit etmede ve çalışanların yetkili uygulamalar dışındaki davranışları konusunda uyarıda bulunmada kritik bir rol oynar. Bu, yetkisiz erişim, BYOD cihazları, istenmeyen faaliyetler ve M&A entegrasyonları ile ilgili olabilir. 
Bir Attivo çözümü ile bir etkileşim, girişimde bulunulan eylemlerin ayrıntılarını içeren doğrulanmış bir uyarı sağlar. Bu, bir kuruluşun verilerini, fikri mülkiyet haklarını, patentlerini ve diğer işletim kontrollerini korumak için genellikle düzeltici ve hatta yasal önlem almak için gereken kanıtı sağlar.
Ajansız çalışma yeteneğine sahip yanıltma teknolojisi sayesinde saniyeler içinde aktif edilmekte ve sistemlere hiçbir yük vermeden çalışmaktadır.
Ekibinizi desteklemek üzere bir Attivo Networks demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir Attivo uzmanı talep etmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PROOFPOINT

Cyber ​​Electra, Proofpoint sertifikalı personeli olan resmi bir Proofpoint ortağıdır. Proofpoint, eposta güvenliği, gelişmiş tehdit önleme, sosyal medya güvenliği ve veri arşivleme ve şifreleme çözümleri ile pazarda lider pozisyonundadır.
Email Protection çözümleri, bulut servisi veya kurum ağı içinde konumlandırma seçenekleri kurumsal eposta keşfi (BEC), zararlı eposta filtreleme ve granüler spam filtrelemeye sahiptir. Proofpoint ayrıca gelişmiş tehdit önleme çözümleri ile bilinmeyen tehditleri önleyebilme yeteneğine sahiptir. Tehdit yanıtlama, iOS ve Android uygulamaları için zararlı ve risk içeren uygulama kontrolü yapabilmektedir.
Ekibinizi desteklemek üzere bir Proofpoint demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir Proofpoint uzmanı talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KnowBe4

Cyber ​​Electra, resmi bir KnowBe4 ortağıdır. E-postalar için otomatik önceliklendirme ile PhishER ™, InfoSec ve Güvenlik Operasyonları ekibinizin gelen kutusu gürültüsünü kesmesine ve en tehlikeli tehditlere daha hızlı yanıt vermesine yardımcı olur. Kimlik avı, en yaygın kullanılan siber saldırı vektörü olmaya devam ettiğinden, çoğu son kullanıcı, olay müdahale ekibinize potansiyel olarak kötü niyetli olabileceğini “düşündükleri” birçok e-posta iletisini bildirir.
Kimlik avı, en yaygın kullanılan siber saldırı vektörü olmaya devam ettiğinden, çoğu son kullanıcı, olay müdahale ekibinize potansiyel olarak kötü niyetli olabileceğini “düşündükleri” birçok e-posta iletisini bildirir.
Ücretsiz KnowBe4 demosu veya fiyat teklifi istemek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KEYFACTOR

Cyber ​​Electra, resmi bir Keyfactor ortağıdır. 2001 yılında kurulan Keyfactor, dijital sertifikalardan ve anahtarlardan kaynaklanan ihlaller, kesintiler ve başarısız denetimler marka sadakatini ve alt çizgiyi etkilediğinde, maruz kalma salgınından kaçmak için her büyüklükteki şirketi güçlendirir.
Sertifika yaşam döngüsü otomasyonu ve I o T cihaz güvenliği için ödüllü bir hizmet olarak PKI platformu tarafından desteklenen BT ve infosec ekipleri, dijital sertifikaları ve anahtarları kolayca yönetebilir. Ve ürün ekipleri, kripto çevikliği ile ve büyük ölçekte I o T cihazları oluşturabilir.
Ekibinizi desteklemek üzere bir Keyfactor demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir Keyfactor uzmanı talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ANOMALI

Cyber ​​Electra, resmi bir Anomali ortağıdır. Anomali’nin istihbarat odaklı güvenlik ürünleri, benzersiz tehdit görünürlüğü ve hızlandırılmış algılama sağlayarak müşterilerin güvenlik ihlalleri riskini azaltmasına ve güvenlik ekibi üretkenliğini artırmasına olanak tanır.
Anomali, sektördeki tüm tehdit istihbaratı teknolojisi sağlayıcıları arasında en büyük iş ortağı ekosistemine sahiptir ve hızlı değer elde etme süresi ve kanıtlanmış ölçeklenebilirlik sunar. Müşterilerimiz, kuruluşlarında üstün tehdit algılama ve güvenlik kararlarının alınmasına yardımcı olmaları için bu iş ortaklarına güveniyor.
Ekibinizi desteklemek üzere bir Anomali demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir Anomali uzmanı talep etmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

LANSWEEPER

Cyber ​​Electra, resmi bir Lansweeper ortağıdır. Lansweeper, tüm BT varlığınız hakkında eyleme geçirilebilir içgörüler sağlayarak riskleri en aza indirmenize ve BT’nizi optimize etmenize yardımcı olur. Çevrenizdeki kör noktaları ortadan kaldırın ve bilmediğiniz varlıkları keşfedin. Lansweeper’in BT Envanter Platformu, size BT’nizde tam görünürlük elde etme, tek bir çözümde merkezileştirilmiş ve tüm BT varlığınızı derinlemesine anlamanıza yardımcı olacak araçlar sağlar.
Lansweeper, BT ekiplerinin normalde rutine harcayacağı, ancak ağ keşfi, envanter, yazılım dağıtımı, lisanslama ve güncellemeler gibi temel atamalarda harcayacağı zaman ölçüsünde önemli bir azalma sağlar. Bu görev otomasyonu, kısıtlı personele ve BT harcama planlarına sahip kuruluşlar için kritiktir.
Ekiplerinizi desteklemek amacıyla bir Lansweeper demosu, en düşük fiyat garantili teklif veya sertifikalı bir varlık yönetimi KOBİ’si talep etmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.